Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zespół Szkolno-Przedszkolny Chocianowice

Chocianowice 78, 46-280 Chocianowice

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Inspektor ds. płac 2023

DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W CHOCIANOWICACH OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

Inspektor ds. płac

OGŁOSZENIE O NABORZE NR 1/2023

z dnia 03 lipca 2023 r

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chocianowicach ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze – Inspektor ds. płac

Nazwa i adres jednostki: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chocianowicach, Chocianowice 78, 46-280 Chocianowice

Stanowisko pracy: Inspektor ds. płac

  1. Wymagania niezbędne:
  1. Obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;
  2. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  3. Wykształcenie: minimum średnie, profil ekonomia, finanse, rachunkowość, administracja;
  4. Staż pracy: minimum 2 lata na stanowisku związanym z płacami, rachunkowością, administracją;
  5. Nieposzlakowana opinia
  6. Dobra znajomość przepisów: ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawa o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawa o finansach publicznych, ustawa o rachunkowości;
  1. Wymagania dodatkowe:
  1. Umiejętność sprawnej organizacji pracy, obowiązkowość, zdyscyplinowanie;
  2. Umiejętność obsługi komputera: obsługa pakietu Microsoft Office, program Płatnik, program Vulcan Płace
  1. Obowiązki:
  2. Prowadzenie bieżących spraw płacowych pracowników,
  3. Naliczanie wynagrodzeń,
  4. Przygotowanie analiz i raportów płacowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  5. Obsługa benefitów pracowniczych, ubezpieczeń grupowych, KZP, Przedszkoli itp.,
  6. Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie płacowym,

IV.          Informacja o warunkach pracy:

  1. Tygodniowo 40 godzin, 8 godzin dziennie,
  2. Praca przy komputerze powyżej 4 h dziennie,
  3. Możliwość rozpoczęcia pracy od 01 sierpnia 2023 r.

V.   Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. List motywacyjny,
  2. Curriculum vitae,

VI.  Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

  1. Termin: do 24 lipca 2023 r. do godziny 12.00.
  2. Sposób: Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata oraz dopiskiem: Nabór na stanowisko Inspektor ds. płac Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chocianowicach.
  3. Miejsce: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub za pośrednictwem innych osób w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chocianowicach, 46-280 Chocianowice 78 lub przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu przesyłki do sekretariatu Zespołu.

VII. Inne informacje

  1. Aplikacje, które wpłyną do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chocianowicach we wskazanym terminie, ale w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane.
  2. Pierwszy etap naboru – otwarcie i analiza złożonych dokumentów – nastąpi dnia 24 lipca 2023 r.
  3. Zgodnie z Ustawą z dnia 7 października 1999 o języku polskim (Dz. U. 2019 poz. 1480) wszystkie wymagane dokumenty muszą być złożone w języku polskim.
  4. Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszego etapu naboru, a o terminie rozmowy kwalifikacyjnej zostaną powiadomieni telefonicznie.
  5. Kandydaci, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowani.
  6. Dokumenty wybranego kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie naboru zostaną dołączone do akt osobowych.
  7. Dokumenty aplikacyjne pozostałych osób mogą być odebrane osobiście przez zainteresowanych w terminie 2 tygodni od ogłoszenia wyników naboru. Nieodebrane dokumenty zostaną zniszczone komisyjnie.
  8. Informacja o wyłonieniu kandydatów do drugiego etapu naboru oraz rozstrzygnięciu będzie podana do publicznej wiadomości na stronie BIP Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chocianowicach (https://zspchocianowice.szkolna.net/bip/).
  9. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 774132607 wew. 20

Załączniki:

Ogłoszenie o naborze

Utworzono dnia 03.07.2023, 13:43

Informacje

Liczba wyświetleń: 90
Utworzono dnia: 03.07.2023

Historia publikacji

  • 03.07.2023 13:43, Administrator
    Dodanie załącznika: Ogłoszenie o naborze
  • 03.07.2023 13:42, Administrator
    Dodanie strony: Ogłoszenie o naborze na stanowisko Inspektor ds. płac 2023